Odkaz pre všetkých zakomplexovaných Slovákov...

Autor: Adrián Eštok | 23.5.2010 o 22:37 | (upravené 24.5.2010 o 2:04) Karma článku: 13,97 | Prečítané:  3603x

...ktorí sa stále vyhovárajú na české šťastie: Göteborg 2002. Koho sme vyradili v semifinále? Švédsko. Ako sme vyradili Švédsko? Po samostatných nájazdoch, posledný gól dal Richard Lintner. Žiarovka by mohla bliknúť. (Napoviem, kľúčové slovo je paralela.)

Stredný znak Československa: v prvom poli Slovensko, v druhom Podkarpatská Rus, v treťom Morava, vo štvrtom Sliezsko, v strede ČechyStredný znak Československa: v prvom poli Slovensko, v druhom Podkarpatská Rus, v treťom Morava, vo štvrtom Sliezsko, v strede Čechysenat.cz

Finále. (Bacha na to kľúčové slovo, PA-RA-LE-LA.) Koho sme po tých Švédoch dostali? Rusko. Ako sme vyhrali na Rusmi? Len minútu pred koncom dal na 4:3 Peter Bondra. Pamätám sa na to veľmi dobre, pripomínajú mi to tri stehy na hlave. Tiež pribudli minútu pred koncom, prílišná radosť niekedy bolí. Ale vtedy nebolela. Vtedy som bol hrdý na to, že som Slovák, najviac v živote. (A to ma povinnou hymnou, našťastie, nevychovávali.)

Tak Slováci moji, žiarovka by už mala svietiť.

Ak žiarovka stále nesvieti, asi už máte prepálené vlákno. Prepálila ju vlastnosť zvaná závisť. Najtypickejšia pre tento národ.

A najdôležitejšie na záver (ako sa v slušnej spoločnosti patrí): Zlato sa vracia do stredu Európy. Niekedy ten náš stred volajú srdce. Čím väčšie, tým lepšie. Blahoželám, bratia, zo srdca! :-)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Viac stíhačiek ako my kúpili z okolitých krajín len Poliaci

Náklady na letovú hodinu majú americké F-16 rádovo vyššie ako gripeny.

ŽENA

Kúpete sa s deťmi a chodíte pred nimi nahí? Čo znamená nahota doma

Dokedy je v poriadku kúpať sa s deťmi?


Už ste čítali?